Korupcijos prevencija

Atsakingi asmenys už korupcijos prevenciją

Korupcijos prevencijos  ir koordinavimo komisiją pagal direktoriaus 2020-09-30 įsakymą Nr. V-65 sudaro Danguolė Blusevičienė, Zinaida Palionienė, Nijolė Gelažauskienė.

Korupcijos prevencijos priemonių įgyvendinimo 2023 metais ataskaita

KORUPCIJOS PREVENCIJOS PROGRAMA 2023-2025m.

Korupcijos prevencijos programos įgyvendinimo priemonių planas

Korupcijos prevencijos priemonių įgyvendinimo  2022 metais .ataskaita

KORUPCIJOS PREVENCIJOS PRIEMONIŲ ĮGYVENDINIMO 2021 METAIS ATASKAITA

Įsakymas dėl pareigybių sąrašo, į kurias skiriant rašomas prašymas STT dėl informacijos tikrinimo.

Kviečiame vykdyti ir savarankišką antikorupcinį švietimą, pasinaudojant STT
atstovų vaizdo paskaitomis: https://www.stt.lt/antikorupcinis-svietimas/antikorupcinio-svietimo-vaizdo-paskaitos/7552

Korupcijos tikimybės nustatymas ir korupcijos rizikos analizė

KORUPCIJOS PASIREIŠKIMO TIKIMYBĖS NUSTATYMAS ŠIRVINTŲ R. MUSNINKŲ ALFONSO PETRULIO GIMNAZIJOJE ASMENŲ ĮDARBINIMO SRITYJE (2022 m.)

KORUPCIJOS PASIREIŠKIMO TIKIMYBĖS NUSTATYMAS INVENTORIZACIJOS SRITYJE (2021m.)

VIEŠŲJŲ PIRKIMŲ ORGANIZAVIMO IR VYKDYMO SRITYJE

MAISTO ATLIEKŲ TVARKYMO ORGANIZAVIMO IR VYKDYMO SRITYJE

Teisės aktų projektų antikorupcinis vertinimas

TEISĖS AKTŲ PROJEKTŲ ANTIKORUPCINIO VERTINIMO TAISYKLĖS

Informacijos apie asmenį surinkimas.

Širvintų rajono savivaldybės mero potvarkis

Antikorupcinis visuomenės švietimas ir informavimas

Nuo 2004 metų kasmet gruodžio 9-ąją dieną visame pasaulyje minima Tarptautinė antikorupcijos diena. Minėdami šią dieną Musninkų Alfonso Petrulio gimnazijos IIIg  klasės mokiniai  suorganizavo viktoriną “Lietuvos 100-mečio korupcijos istorijos“, skirtą  Iag, Ibg ir IIg klasėms. Mokiniai dirbo komandose. Prieš pasirinkdami teisingą atsakymą, aktyviai diskutavo komandose, sužinojo nemažai naujo, įdomiai praleido laiką.

2019 m. lapkričio 26 d. gimnazijoje lankėsi STT pareigūnas benas Aldakauskas. Moksleiviai išgirdo kaip tapti agentu, kuo užsiima STT, kaip atpažinti korupciją ir kaip apie korupciją pranešti.

Nuotraukos gimnazijos Facebook’o puslapyje.

2018 m. lapkričio 19-23 d. – Antikorupcinė savaitė.

Mokiniai žiūrėjo prevencinį filmuką. Klasių valandėlių metu piešė plakatus ir juos pristatė mokyklos bendruomenei.

Siūlymus ir iniciatyvas korupcijos prevencijai siųskite adresu: petruliogim@gmail.com