Sporto pasiekimai

Tinklinio turnyras

Išvyka į kvadrato turnyrą „Sausio šerkšnas 2020“

Sausio 23 d. Riešės gimnazijoje vyko kvadrato turnyras „Sausio šerkšnas 2020“. Į šį turnyrą buvo pakviesta ir Musninkų Alfonso Petrulio gimnazijos 5-6 klasių berniukų komanda. Į kvadrato varžybas suvažiavo net keturios Vilniaus rajono komandos: Maišiagalos Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo gimnazijos, Avižienių gimnazijos, Riešės gimnazijos ir Paberžės šv. Stanislavo Kostkos gimnazijos.

Po sunkių varžybų Musninkų Alfonso Petrulio gimnazijos berniukų komanda užėmė pirmąją vietą. Geriausiu turnyro žaidėju buvo išrinktas Armandas Lapėnas, o geriausiu žaidėju Ignas Brazulevičius.

Berniukų komandos nariai: Brazulevičius Ignas, Lapėnas Armandas, Martikėnas Vainius, Paulauskas Airidas, Zagreckas Karolis, Strakauskas Dovydas, Paulauskas Kajus, Kazlauskas Nojus, Meidus Pijus, Tveraga Karolis džiaugiasi pergale.

Kūno kultūros mokytoja

Daiva Balandienė

Mes sportuojam

Gruodžio 6 d. vyko draugiškos tinklinio varžybos. Į svečius atvyko Širvintų Lauryno Stuokos – Gucevičiaus gimnazijos 1-2 g kl. merginos.

Sausio 16 d. Širvintų ,,Atžalyno’’ progimnazijos sporto salėje vyko Širvintų rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių tinklinio varžybos. Varžybose dalyvavo ir mūsų gimnazijos merginų komanda (Badalovaitė  Danielė, Dragūnaitė Diana, Grinytė Patricija, Jurkevičiūtė Milgintė, Lapėnaitė Inesa, Matvejavaitė Rachelė, Mažeikaitė Gabija ir Sapitavičiūtė Toma.), kuri užėmė II vietą.

Sausio 17 d. Panevėžio r. Velžio gimnazijoje vyko tarpzoninės merginų 3×3 krepšinio varžybos, kuriose dalyvavo mūsų gimnazijos komanda (Grinytė Patricija, Arbočiūtė Orinta, Saulė Marija Ranonytė ir Sapitevičiūtė Toma). Komandos treneris Regimantas Mažrimas. Musninkų Alfonso Petrulio gimnazijos merginų komanda užėmė III vietą.

Vyr. kūno kultūros mokytoja   Daiva Balandienė

Krepšinio varžybos
Gruodžio 12 dieną Musninkų Alfonso Petrulio gimnazijoje buvo surengtos Širvintų rajono bendrojo ugdymo mokyklų krepšinio 3×3 varžybos, kuriose dalyvavo mokiniai, gimę 2002 metais ir jaunesni. Varžybose rungtyniavo keturios rajono mokyklų berniukų komandos ir dvi mergaičių komandos iš Musninkų Alfonso Petrulio gimnazijos. Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos komandos dalyvavo be konkurencijos. Pirmąją vietą rajono mokyklų tarpe iškovojo Širvintų rajono Gelvonų gimnazijos berniukai (mokytojas Žilvinas Žygė). Antrąją vietą užėmė Širvintų rajono Musninkų Alfonso Petrulio gimnazijos komanda (mokytojas Regimantas Mažrimas), trečiąją vietą – Širvintų rajono Bartkuškio mokyklos – daugiafunkcinio centro komanda (mokytojas Antanas Paliūnis). Musninkų Alfonso Petrulio gimnazijos pirmoji mergaičių komanda iškovojo pirmą vietą (mokytojas Regimantas Mažrimas). Ši komanda sausio mėnesį vyks į zonines varžybas, kurios bus organizuojamos Panevėžio rajone.
Kūno kultūros mokytoja Daiva Balandienė