Paskatinimai ir apdovanojimai

Spalio 11 dieną vyko Širvintų rajono savivaldybės organizuota šventė, kurios metu buvo pagerbti ir nominacijomis apdovanoti mokytojai, socialiniai darbuotojai, policijos pareigūnai.
Širvintų rajono savivaldybės merės padėkomis ir nominacijomis apdovanoti gimnazijos anglų kalbos vyr. mokytoja Kristina Povilaitienė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Snieguolė Urbonavičienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja Vaida Rokė, IT ir matematikos mokytoja metodininkė Kristina Gatelienė, chemijos ir fizijos vyr. mokytoja Daiva Lučiūnienė.
LR Seimo narys Jonas Pinskus padėkas įteikė istorijos mokytojai metodininkei Danai Narbutaitytei, biologijos vyr. mokytojai Aušrai Urbanavičienei, anglų vyr. mokytojai Vitai Voverienei ir direktorei Palmirai Kvietkauskienei bei visai gimnazijos bendruomenei. Koncerte dalyvavusiems mokytojams koncertavo ansamblis „4TANGO”.
Nuotrauka pasiskolinta Širvintų rajono savivaldybė.