Paramos lėšos

Gerbiami gimnazijos bendruomenės nariai,

Kviečiame visus skirti 1,2 proc. gyventojų pajamų mokesčio Musninkų Alfonso Petrulio gimnazijai. Ši parama Jums nieko nekainuoja, o gimnazijai ji reiškia labai daug.

Svarbu!

• Deklaracijų VMI pateikimo terminas iki 2022-05-01
  • Prašymą gali pildyti visi gyventojai, kurie 2021 metais turėjo pajamų ir VMI yra pateikę GMP308 deklaraciją.
  • Nuo 2022 sausio 1 d. bus priimama ir nagrinėjama tik elektroniniu būdu per EDS elektroninę deklaravimo sistemą pateikta prašymo pervesti pajamų mokesčio dalį forma FRO512. Maksimalus laikotarpis – 5 m.

Nuoširdžiai dėkojame visiems, pernai pervedusiems iki 1,2 procento gyventojų pajamų mokesčio sumos mūsų gimnazijai, bei tiems, kurie, tikėdami mūsų idėjomis, nuoširdžiai skatino tai padaryti savo draugus, artimuosius, pažįstamus.

Ačiū už Jūsų geranoriškumą, kurio lydima gimnazija žengs dar tvirtesnį žingsnį į priekį.

Kaip pateikti prašymą ir skirti pajamų mokesčio dalį galima rasti čia.

Paramos gavėjas: Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija

Įmonės kodas 190361656.