Tęsiasi pilietinio projekto „Padrąsinti. Įkvėpti. Palaikyti.“ veikla gimnazijoje

 Spalio 12 d. vyko susitikimas su iniciatyvos „Dydis nesvarbu“ iniciatore Giedre Valavičiūte ir jos kolege Gedvile. Viešnios bendravo su mokiniais apie kūnų įvairovę, kvietė susimąstyti, kokias psichologinės ir sveikatos problemas gali sukelti bandymas keisti savo kūną radikaliomis priemonėmis, pavyzdžiui badaujant. Moterys dalinosi savo asmeninę patirtimi ir ragino paauglius pamilti savo besikeičiančius kūnus, nepasiduoti neretai žiniasklaidoje formuojamiems kūno kulto stereotipams.

Spalio 26 d. gimnazijoje svečiavosi degalinių tinklo projektų vadovas Vykintas Lučiūnas. Svečias kalbėjo apie karjerą, rinką ir savanorystės naudą. Jis atkreipė mokinių dėmesį į tai, kad jų pastangos, skirtas laikas mokslams, aktyviam dalyvavimui, savanorystei yra vertinga investicija į savo ateities sėkmę.

                                                                                                 Socialinė pedagogė Ieva