Musninkiečiai renginyje ,,StudFestas 2018“

Po savivaldos dienos  Širvintų rajono merė Živilė Pinskuvienė aktyviam Širvintų jaunimui padovanojo galimybę dalyvauti didžiausiame karjeros festivalyje Lietuvoje, kuris vyko Žalgirio arenoje.  Festivalyje kalbėjo įvairių specialybių žmonės: karininkai, šokėjai…

Vienas iš pranešėjų  buvo Andrius Tapinas, kuris dalinosi mintimis apie 15 metų planą. Aiškino, kaip geriau viską susiplanuot, kad po penkiolikos metų galėtume mėgautis savo gyvenimu.

Kita pranešėja – kapitonė Lina Jieznienė kalbėjo apie kariuomenę: neigė mitus apie karinę tarnybą, pasakojo daugybę nuotykių, patirtų kariuomenėje. Iš pradžių jai sakė, kad mergina kariuomenei per liesa ir žema, ją net vadino „kuprinyte su kojom“. Mergina įrodė, kad tik labai norėdamas gali pasiekti tikslą.

Vienas iš linksmesnių pranešėjų buvo Vidas Bareikis. Jis yra dainininkas. Visą salę išjudino daina „Pusvalandukas“. Pranešėjas kalbėjo apie galimybių gausą ir pasirinkimo svarbą.

Pranešėja Monika Marija- Lietuvos balso nugalėtoja. kalbėjo apie galimybę tapti bet kuo, kuo nori. Pasakojo apie tai, kad nebūtina pasirinkti vieną sritį. Jų gali būti daug. Nereikia nervintis, jeigu esi dvyliktokas ir turi daugybę sričių, kurios tau patinka.

Socialinių tinklų žvaigždė Naglis Bierancas. kalbėjo apie tėvus, kurie  verčia mokytis tai, kas visai neįdomu. Pasakojo, kaip mama jį išsiuntė į M. K Čiurlionio menų mokyklą mokytis baleto, kuris jam labai nepatiko. Šiuo metu jis yra socialinių tinklų žvaigždė, fotografas ir šokėjas.

Renginyje buvo daugybė universitetų stendų. Vilniaus universiteto ir ISM- vadybos ir ekonomikos universiteto  atstovai kalbėjo apie specialybes, kurių galima mokytis šiose aukštosiose mokyklose.

Festivalio pabaigoje koncertavo ,,Lilas ir Inommine“.

                                                     Ugnė Dikaitė, 8 kl.