„Metų knygos rinkimai 2018“

Kviečiame rinkti Metų knygas visose kategorijose: vaikų ir paauglių, suaugusiųjų: prozos, poezijos, publicistikos

–       biblioteka organizuoja akciją, siekdama populiarinti naujausią lietuvių autorių grožinę literatūrą,
–       skaitymu skatina mokyklos narių bendradarbiavimą,
–       gimnazijos bibliotekos fondą norime papildyti naujomis paaugliams skirtomis knygomis

Už labiausiai patikusią knygą visose kategorijose galima balsuoti iki 2019 metų vasario 17 d. interneto svetainėse metuknygosrinkimai.skaitymometai.lt ir lrt.lt; elektroniniu paštu metuknyga@lrt.lt arba paštu: „Metų knygos rinkimams“, Nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka, Gedimino pr. 51, 01504 Vilnius.

Daugiausia skaitytojų balsų surinkę knygų autoriai tradiciškai bus apdovanoti Vilniaus knygų mugėje 2019 metų vasario mėnesį.

Knygos paaugliams

Darželinukų draugystė

Spalio 12 d. Kernavės ikimokyklinio ugdymo skyriuje viešėjo Vilniaus miesto lopšelio darželio „Bitutė” vaikučiai. Susitikimą organizavo darželio auklėtoja Jurga Umbražiūnienė. Vaikai kartu su meninio ugdymo vadove Jūrate šoko, dainavo, žaidė įvairius žaidimus. Vėliau mažieji apžiūrėjo piliakalnius, aplankė viduramžių laikų medinį miestelį. Kernavės muziejuje vyko edukacinė pamoka. Loreta Orakauskienė papasakojo vaikams, kaip žmonės gyveno gamtos prieglobstyje, kaip medžiojo, kaip įkurdavo savo būstą. Vaikai pajuto, kokia puiki medžiaga yra molis, bandė lipdyti.

Norisi tikėti, kad geros emocijos ir prisiminimai išliks ilgam.

Daugiau nuotraukų gimnazijos facebook’e.