,,Auksinis ruduo“

Vėjyje draikosi voratinkliai. Geltonai nusidažo klevai ir beržai.Saulė žaidžia nuo pirmųjų šalnų parudavusiame mokyklos gėlyne. Gimnazijos koridoriai pertraukų metu tušti. Dauguma mokinių pertraukas leidžia lauke: pradinukai žaidžia su kaštonais, renka spalvotus rudens lapus, gimnazistai ramiai šnekučiuojasi, sėdėdami kieme ant suoliukų. Mokytojai aptaria jau pasibaigusią pamoką, ruošiasi naujai. ,,Auksinis šimtmečio ruduo“,- pastebi Musninkų Alfonso Petrulio gimnazijos direktorius,- gal pasidžiaukime gamta, išvažiuokime į Kernavę. Juk mokytis galima ne tik klasėje.“ Gimnazijos mokytojai kilusiai idėjai pritarė. Nusprendė visiems mokyklos mokiniams organizuoti integruotas pamokas pirmojoje Lietuvos sostinėje- Kernavėje. Toliau skaityti „,,Auksinis ruduo“”