JUDUMO SAVAITĖ

Rugsėjo 16 – 22 d. visoje Europoje minima judumo savaitė – didžiausia tvaraus judėjimo kampanija pasaulyje. Šios iniciatyvos tikslas – ne tik atkreipti visuomenės dėmesį į neigiamą transporto poveikį aplinkai, žmonių sveikatai, bet ir raginti gyventojus prisidėti prie švarios aplinkos išsaugojimo. Minint judumo savaitę Musninkų Alfonso Petrulio gimnazijoje vyko draugiškos kvadrato ir tinklinio  varžybos, kurių šūkis: „Būk aktyvus“ . Per ilgąsias pertraukas fizinio ugdymo mokytojai kvietė visus aktyviai ilsėtis: sportuoti, žaisti judriuosius žaidimus mokyklos kieme. Europos judumo savaitės renginių metu oras buvo nuostabus, švietė saulė, todėl dalyvius lydėjo gera nuotaika, šypsenos. Tiek vaikai, tiek mokytojai patyrė daug teigiamų emocijų, ugdėsi bendruomeniškumą, stiprino savo sveikatą.

Fizinio ugdymo mokytoja Daiva Balandienė