Tarptautinis Erasmus+ projektas „STEAM – žingsnis į įtraukųjį mokymą (-si)” tęsiasi

Lego Education mokymas – pasitikėjimo savimi ugdymas nuo ankstyvaus amžiaus.

Vaikai yra  smalsūs ir norintys mokytis. LEGO® Education  mokymo tikslas yra skatinti natūralų smalsumą ir skatinti jau mažiausius vaikus mokytis žaidžiant. Mūsų tikslas – padėti jiems pasiruošti mokyklai ir gyvenimui, ugdant savo socialinius įgūdžius ir leidžiant jiems anksti pradėti savo kelionę į STEAM pasaulį, ir taip ugdant svarbius XXI amžiaus įgūdžius. LEGO® Education mokymas siūlo linksmus ir patrauklius mokymosi būdus. Kiekvienas sprendimas buvo sukurtas padėti vaikams planuoti ir mokytis kartu grupėse.

Nuo ikimokyklinio ugdymo iki gimnazinių klasių mokyklos ir už jos ribų, LEGO® Education teikia praktinių, žaismingų mokymosi priemonių, kurios padeda vaikams ir mokiniams ugdyti įgūdžius ir pasitikėjimą savimi, reikalingų ateityje, tęstinumą.

Alfonso Petrulio gimnazija įsigijo keletą mokymosi priemonių:

  1. „STEM parkas“– priešmokyklinukams;
  2. „Jaunojo programuotojo ekspresas“ ir „Discovery set“ – pradinių klasių mokiniams;
  3. “Lego Education BricQ Motion Starto rinkinys “ ir “Lego Education SPIK Starto rinkinys” skirti 5 – 8 klasių mokiniams.

LEGO® Education sprendimai yra skirti STEAM mokymui bet kokio amžiaus besimokantiesiems, ir remia mokinių tobulėjimą savimi pasitikinčiais STEAM dalykų ekspertais.  STEAM užsiėmimuose matematika mokoma kartu su kitais mokslais (informatika, fizika, biologija, inžinerija, menai ir kt.). Sujungiant skirtingas mokslo šakas gautos žinios iš karto išbandomos praktiškai, o pati mokymo metodika parodo, kaip skirtingos disciplinos veikia kartu.

Visa projekto veikla yra finansuojama  Europos Komisijos „Erasmus+“ programos.

Projekto Erasmus + „STEAM – žingsnis į įtraukųjį mokymą (-si)” (angl. ,,STEAM – Step to Inclusive Education”) koordinatorė vyr. anglų k. mokytoja Kristina Povilaitienė