Teisinių žinių konkursas „Temidė“

Kovo 15 dieną Širvintų rajono policijos komisariate įvyko moksleivių teisinių žinių konkurso „Temidė“ I etapas, kurį organizavo Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Širvintų rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnės: vyriausioji tyrėja Olesia Fedotova ir tyrėja Ginta Čepienė.

Protų mūšyje varžėsi 4 Širvintų rajono švietimo įstaigų komandos: Širvintų Lauryno Stuokos – Gucevičiaus komanda „Katedra“, Musninkų Alfonso Petrulio gimnazijos komanda „ Tik už tiesą!“, Gelvonų gimnazijos komanda „Fėjos“, Širvintų „Atžalyno“ progimnazijos komanda „Mokslo piratai“. Proto mūšyje buvo 15 klausimų apie Lietuvos Respublikos Konstituciją, Baudžiamąjį kodeksą ir Administracinių nusižengimų kodeksą, Kelių eismo taisykles. 

Sveikiname mūsų gimnazijos komandą, užėmusią II vietą. Po įnirtingos kovos nugalėtoja tapo Širvintų Lauryno Stuokos – Gucevičiaus komanda „Katedra“. Visos komandos buvo apdovanotos padėkomis ir atminimo dovanėlėmis.