Mokinių konferencija „Vaikai vaikams“

Gruodžio 3 dieną kartu su socialine pedagoge Ieva Vaitkeviča dalyvavome mokinių konferencijoje „Vaikai vaikams“, kurią organizavo Širvintų r. Gelvonų gimnazija. Konferencijos metu aptarėme įvairias veiklas, projektus ir mokinių iniciatyvas mokyklose, diskutavome apie psichotropines medžiagas.

Susipažinome su mokiniais iš Gelvonų gimnazijos, Pabaisko pagrindinės mokyklos ir Širvintų Lauryno Stuokos – Gucevičiaus gimnazijos. Džiaugiamės, kad apsilankėme Gelvonuose ir Gelvonų gimnazijoje, kur mus šiltai priėmė mokytojai ir mokiniai. Norime padėkoti Gelvonų gimnazijai už galimybę dalyvauti renginyje ir originalius prizus.

Po šios konferencijos užsimezgė draugystės ryšis, kurį norime palaikyti ir stiprinti. Turime idėjų organizuoti panašių renginių ir mūsų gimnazijoje.

I g klasės gimnazistai Dominyka Brazulevičiūtė, Joana Voleišo, Martyna Lukašenkaitė, Silvija Drepinė, Rokas Vaitkevičius