SPEKTAKLIS „ĮSILAUŽĖLIS“

8-IVg klasių mokiniai ir jų mokytojai kelias pamokas praleido netradicinėje aplinkoje. Mūsų abituriento Lino Paulausko iniciatyva Kernavės muziejaus salėje galėjome stebėti spektaklį „ĮSILAUŽĖLIS“, skirtą jaunimui, kartu su spektaklio kūrėjais ir aktoriais ieškoti atsakymų į klausimus: kas yra tiesa, draugystė, meilė, gyvenimo prasmė ir tikroji žmogaus savivertė.  Po spektaklio aktoriai mielai atsakė į mokinių klausimus, dalijosi savo patirtimi.

Spektaklis „ĮSILAUŽĖLIS“ pastatytas pagal populiarųjį Matso Wahlio romaną. Inscenizacijos autorė ir režisierė – Agnė Sunklodaitė. Kompozitorius – Deividas Gnedinas. Scenografės: Silvija Puodžiūnaitė ir Roberta Poškaitė. Video projekcijų autorius – Kornelijus Jaroševičius.

Spektaklis vyko pagal „Kultūros paso“ programą. Dėkojame „Labaiteatras“ kūrybinei komandai už spektaklį, Kernavės archeologinės vietovės muziejaus direktoriui ir darbuotojams už svetingumą ir bendradarbiavimą.