Ekskursija į muziejų ,,ISTORIJŲ NAMAI”

Spalio 26 dieną septintokai su istorijos mokytoja Dana Narbutaityte važiavo į muziejų „Istorijų namai“ Vilniuje. Muziejaus ekspozicijos buvo apie Egiptą.

Muziejuje mes dalyvavome edukacinėje programoje „Senovės Egiptas. Ką slepia sarkofagas?” Edukatorė Agnė mums paaiškino, kaip naudojantis Actionbound programėle sužinoti apie senovės egiptiečių kultūrą. Dirbome grupėmis naudodami telefoną. Ekspozicijoje aplankėme keturias sales su įvairiais eksponatais, ieškojome atsakymų į programėlėje pateiktus klausimus. Už kiekvieną atsakymą galėjome gauti 50, 100 arba 150 taškų. Gerai atlikome užduotis. Labiausiai patiko dainavimo užduotis. Buvo labai linksma.

Atlikę užduotis grįžome į salę, kur kartu su Agne aptarėme rezultatus, pasikalbėjome apie tai, kas mums labiausiai patiko ir ką naujo išmokome. Sužinojome, kad Egipte buvo sukurta pirmoji dirbtinė spalva – Egipto mėlynoji. Išmokome iššifruoti žodį, kuris buvo parašytas hieroglifais. Pamatėme sarkofagą ir kelias mumijas, egiptiečių sukurtas statulėles ir papuošalus. Įspūdingiausias eksponatas buvo mumifikuota egiptiečio plaštaka.

Ekskursija į muziejų ,,Istorijų namai” paliko neišdildomus įspūdžius. Dėkojame istorijos. mokytojai Danai Narbutaitytei ir mus saugiai vežusiam vairuotojui Henrikui Janušauskui.

7 kl. mokinė Urtė Stankevičiūtė