Susitikimas su rašytoju Benu Bėrantu

Spalio 25 d. gimnazijos pradinukai susitiko su rašytoju Benu Bėrantu. Susitikimą pradėjo personažas ponas Kampas, iš rašytojo knygos tokiu pačiu pavadinimu. Personažas ponas Kampas susitikimo metu garsiai skaitė ištraukas iš knygos. Kūrinyje pasakojama apie berniuką Jovarą. Jis gyvena kartu su tėvais mažame bute, kur neturi kambario – tik savo kampą. Jovaras nuobodžiaudamas imasi piešti ant sienos. Kai piešinys atgyja ir prisistato esąs ponas Kampas, berniukas sužino įdomių dalykų apie šio buto ir savo tėvų susipažinimo istoriją. Autorius pristatė ir kitas savo knygas, kurias galime skaityti ne tik lietuvių, bet ir dar net 8 kalbomis: vokiečių, suomių, latvių, graikų, turkų, rumunų, ukrainiečių. Susitikimą organizavo Širvintų Igno Šeiniaus viešoji biblioteka.

    

Pradinių klasių mokytojos