Renginys jaunimui „Pagauk mintį“

Musninkų Alfonso Petrulio gimnazijoje vyko Širvintų Igno Šeiniaus viešosios bibliotekos projekto jaunimui „Kūrybos ir saviraiškos keliu“  renginys „Pagauk mintį“. Renginį vedė Vilniaus kamerinio teatro aktorius, humoristas, profesionalus renginių vedėjas Zigmantas Baranauskas. Gausiai susirinkusiems vyresnių klasių mokiniams aktorius pirmiausia prisistatė – pasakojo apie savo gana sudėtingą kelią iki aktoriaus profesijos, skatino jaunimą  nesustoti, siekti užsibėžtų tikslų, nebijoti nusivylimų, būti savimi. Po trumpo apšilimo – trenažo renginio dalyviai gavo užduotis, susijusias su vaidyba, improvizacija. Po arbatos pertraukėlės septynios komandos  kūrė kino filmų reklamą. Filmai buvo gal kiek primiršti, bet tikrai  žinomi: „Kempiniukas plačiakelnis“, „Haris Poteris“, „Liūtas Karalius“, „Titanikas“, „Simsonai“ ir kiti. Gimnazistai, pasitelkę vaizduotę ir humorą, sukūrė puikius reklaminius epizodus. Mokiniai atsipalaidavo, atskleidė savo aktorinius gebėjimus. O pasirinkusieji žiūrovų vaidmenį, matyt,  pasigailėjo nepabandę aktorystės. Tris geriausius pasirodymus išrinko gimnazijos mokytojos: Asta Jurkevičienė, Rasuolė Chmeliauskienė, Snieguolė Urbonavičienė ir Daiva Lučiūnienė.  Visos komandos buvo apdovanotos Igno Šeiniaus bibliotekos paruoštais prizais. Gaila, kad renginio laikas buvo ribotas.  Aktoriui dėkojo gimnazijos atstovai ir Igno Šeiniaus viešosios bibliotekos renginio organizatoriai, įteikę Širvintų rajono savivaldybės dovanėlę. Dėkojame gimnazijos atstovams už bendradarbiavimą ir geranoriškumą. Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Širvintų rajono savivaldybė.