Europos judumo savaitė 2021

Kiekvienais metais rugsėjo 16-22 dienomis visose Europos Sąjungos šalyse organizuojama Europos judumo savaitė. Žmonės kviečiami išbandyti automobilio alternatyvas: keliauti viešuoju transportu ir kitais tvariais būdais, eiti į žygius, judriausias miestų gatves bent dienai atiduoti pėstiesiems.

Musninkų Alfonso Petrulio gimnazijoje taip pat vyko įvairūs renginiai, skirti Europos judumo savaitei. Visą savaitę mokiniai dalyvavo netradicinėse veiklose: per fizinio ugdymo pamokas 5- 8 klasių mokiniai žaidė įvairius žaidimus, bėgiojo fizinio ugdymo pamokose ir pertraukų metu, lauko aikštyne žaidė krepšinį ir futbolą.

Gimnazijos bendruomenė pritaria minčiai, kad sveikas gyvenimo būdas, sportas ir judėjimas yra sveikatos šaltinis.

Fizinio ugdymo mokytoja Daiva Balandienė