Gimnazijos šeštokai 10 dieną vyko į pirmą po karantino ekskursiją

  Ši ekskursija man tikrai buvo viena iš linksmiausių. Aplankėme linksmų ir įdomių vietų. Pirmiausia apsilankėme Kosmoso kambaryje. Tas kambarys iš veidrodžių ir spalvotų lempučių. Toks jausmas, kad tikrai esi kosmose! Buvo linksma kartu su draugais keliauti kosmosu.

Po to – į Vasaros rogučių atrakcioną ant Kalitos kalno. Galiu pasakyti viena – buvo NEREALIAI LINKSMA. Pirmas nusileidimas buvo baisiausias. Neslėpsiu ir to, jog maniau, kad iš tų rogučių paprasčiausiai išskrisiu. Aišku, paskui visos baimės dingo. Kaip ir pinigai… Su draugėmis leidomės penkis ar šešis kartus. Aš net nesitikėjau, kad bus taip linksma.

Po Rogučių kopėme į Laimės žiburį. Užlipau neatsisukusi atgal ir paliečiau žiburį. Ko gero, būsiu laiminga. Prisiminėme, kad čia palaidotas rašytojas Jonas Biliūnas, parašęs novelę „Laimės žiburys“.

Kokia ekskursija be parduotuvės? Apsipirkę vykome į paskutinę pramogą – į Lajų taką. Aplankėme Puntuką ir žvalgėmės į pušų viršūnes bei Anykščių panoramą.

Grįždami juokavome, užkandžiavome, dainavome, aptarinėjome ekskursiją. Kai grįžome, padėkojome vairuotojui Henrikui, lydėjusiai mokytojai Daivai, auklėtojai Zinaidai. Džiugiai nusiteikę išsiskirstėme. Iki kitos ekskursijos!

Urtė Stankevičiūtė, 6 klasė