Jaunimo iniciatyvos Musninkų gimnazijoje

Mokiniai mokykloje nori jaustis jaukiai, įdomiai praleisti laiką pertraukų metu. Musninkų gimnazijoje mokiniai patys imasi veiksmų ir drauge kuria jaukesnę ir įdomesnę mokyklos aplinką. Gimnazistų Danieliaus Tamašausko, Kamilės Vigraitytės ir 8 klasės mokinės Urtės Tamašauskaitės iniciatyva šiemet gimnazijoje įgyvendinamas projektas „Kurk, bendrauk ir skleisk!” Bendradarbiaujant įvairių klasių mokiniams ir mokytojams projekto metu planuojama sukurti žaismingesnę aplinką įvairiose mokyklos erdvėse. Projektas finansuojamas Širvintų rajono savivaldybės lėšomis, kurios skirtos jaunimo iniciatyvoms.

Pirmas darbas jau įgyvendintas – per mokinių atostogas, prieš pat mokslo metų pradžią, pagal Danieliaus Tamašausko eskizą apipavidalinta viena iš mokyklos sienų. Šauni jaunimo komanda – Danielius Tamašauskas, Kamilė Vigraitytė, Karina Milinavičiūtė ir Rugilė Tuškevičiūtė – savaitę laiko iki vėlumos dirbo, kad rugsėjo 1 dienai darbas būtų užbaigtas.

Prieš akis kitų idėjų įgyvendinimas. Net neabejojame, kad į šią veiklą įsijungs dar daugiau geranoriškų mokinių.

Ačiū jaunimui už bendruomeniškumą!

  

Musninkų gimnazijos informacija