Iš respublikinės olimpiados sugrįžus

 Kovo 6-7 d. Druskininkų ,,Ryto“ gimnazijoje vyko 2020 m. Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada Lietuvos ir užsienio lietuviškų mokyklų 9-12 klasių mokiniams. Nugalėjusi rajoniniame lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados etape Druskininkuose dalyvavo 1bg kl. gimnazistė Ugnė Dikaitė (mokytoja Eglė Dikčienė).150 olimpiados dalyvių varžėsi dviejose amžiaus grupėse: 9-10 ir 11-12 gimnazijos klasių. Olimpiados dalyviai turėjo atlikti lietuvių kalbos ir literatūros testo užduotis bei parašyti esė pateikta tema. Vėliau mokiniai galėjo pasigrožėti kurortiniu miestu, pasiklausyti gidės pasakojimo apie miesto istoriją, žymius žmones, įdomius objektus, pasimėgauti Druskininkų vandens parko pramogomis.

Pasiruošimas olimpiadai, jaudulys, nuovargis praėjo. Liko gražūs prisiminimai, suvokimas, kad kelias į mokslo viršukalnę nėra lengvas, tik noras tobulėti, nuolatinis darbas suteikia galimybę džiaugtis pasiekimais. Mokslo šaknys karčios, bet vaisiai saldūs.

mokytoja Eglė Dikčienė