Išvyka į kvadrato turnyrą „Sausio šerkšnas 2020“

Sausio 23 d. Riešės gimnazijoje vyko kvadrato turnyras „Sausio šerkšnas 2020“. Į šį turnyrą buvo pakviesta ir Musninkų Alfonso Petrulio gimnazijos 5-6 klasių berniukų komanda. Į kvadrato varžybas suvažiavo net keturios Vilniaus rajono komandos: Maišiagalos Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo gimnazijos, Avižienių gimnazijos, Riešės gimnazijos ir Paberžės šv. Stanislavo Kostkos gimnazijos.

Po sunkių varžybų Musninkų Alfonso Petrulio gimnazijos berniukų komanda užėmė pirmąją vietą. Geriausiu turnyro žaidėju buvo išrinktas Armandas Lapėnas, o geriausiu žaidėju Ignas Brazulevičius.

Berniukų komandos nariai: Brazulevičius Ignas, Lapėnas Armandas, Martikėnas Vainius, Paulauskas Airidas, Zagreckas Karolis, Strakauskas Dovydas, Paulauskas Kajus, Kazlauskas Nojus, Meidus Pijus, Tveraga Karolis džiaugiasi pergale.

Kūno kultūros mokytoja

Daiva Balandienė