Kalėdų stebuklas tęsiasi…

Džiaugsmas, giedra ir šventinė nuotaika, dėmesys, pasidalintas su kitais, padvigubėja.

Kalėdinių dirbtuvių metu mes, Musninkų Alfonso Petrulio gimnazijos mokiniai, aplankėme Musninkų miestelyje gyvenančius senolius, pasveikinome juos su artėjančiomis šventėmis, įteikėme mokinių gamintus atvirukus, keptus sausainius. Ir štai tuoj pat po Trijų karalių sulaukėme staigmenos – senolė, mokytoja Filomena Vaicekauskienė, norėdama padėkoti mokiniams ir kartu su jais Kalėdinį paštą dalinusiais mokytojais, pakvietė į kavinę ,,Cafe Musė“.

Su mokytoja susitikome gimnazijoje. Ji prisiminė savo darbo metus, buvusius mokinius, domėjosi, kuo gyvena gimnazistai ir jų mokytojai šiandien. Eidami į kavinę klausėmės mokytojos pasakojimo apie miestelio istoriją. Sužinojome, kaip atrodė miestelis anksčiau: kas kokiame name gyveno, kuo žmonės vertėsi, kaip buvo statomi pastatai, kaip atrodė miestelio centras, kaip vadinosi gatvės… Kavinėje vaišinomės žolelių arbata, skanavome sausainių.

Valanda neprailgo. Gera buvo klausytis įdomių pasakojimų. Mokytoja gi dėkojo, kad nepamiršome, aplankėme, bendravome.

Kiek nedaug tereikia, kad žmogus būtų laimingas – tik trupučio dėmesio ir mažam, ir dideliam.

Mokytoja Eglė Dikčienė