Kalėdinės dirbtuvės gimnazijoje

Paskutinę dieną prieš atostogas gimnazijoje praūžė jau tradicija tapusios Kalėdinės dirbtuvės. Dirbtuvėse mokiniai ir mokytojai dainavo, šoko, vėlė iš vilnos, piešė smėliu, gamino keramikinius papuošalus, virė muilą, kūrė grafines miniatiūras, rašė eilėraščius, kepė kalėdinius sausainius, eko dirbtuvėse iš antrinių žaliavų – siūlų, audinių likučių – gamino kalėdinius papuošimus, žaisliukus, o džiaugsmo dalinimo dirbtuvių dalyviai aplankė senolius Musninkuose ir įteikė mokinių savivaldos paruoštas dovanėles.Pertraukų metu linksmoje nykštukų stotelėje nykštukai vaišino kakava. Saugodami gamtą, nykštukai paprašė mokinių nenaudoti vienkartinių indų. Norintys skanauti kakava turėjo atsinešti savo puodelius.

Pabaigę darbą kalėdinėse dirbtuvėse gimnazijos bendruomenė susitiko aktų salėje, kur papasakojo apie nuveiktus darbus, parodė sukurtą šokį ir dainą.

Ačiū visai gimnazijos bendruomenei už aktyvų dalyvavimą, mokinių savivaldai už netradicinės ugdymo dienos organizavimą, renginį vedusioms gimnazistėms: Emilijai Šumskaitei ir Milgintei Jurkevičiūtei. Norėtųsi padėkoti ir roko grupei „Iš kampo“, pradinukų chorui ir šokių būrelio dalyviams už dainas ir šokius. Malonu, kad prie kalėdinių dirbtuvių prisijungė ir didelė grupė meistrų. Mokiniai dėkingi dainos dirbtuvių vadovei Astai Jurkevičienei, šokių dirbtuvių vadovei Boženai Jasienei, piešimo smėliu dirbtuvių vadovei Janinai Jankauskienei, vėlimo iš vilnos dirbtuvių vadovei Ramunei Aniukštienei, keramikinių papuošalų dirbtuvių vadovei Žydrei Juodikienei, muilo gaminimo dirbtuvių vadovei Vitai Tamoševičiūtei, grafinių miniatiūrų kūrybos dirbtuvių vadovei Valentinai Brazaitienei, poezijos dirbtuvių vadovėms Snieguolei Urbonavičienei ir Zinaidai Palionienei, sausainių kepimo dirbtuvių vadovei Janinai Paulauskienei, džiaugsmo dalinimo dirbtuvių vadovėms Eglei Dikčienei ir Danai Narbutaitytei, eko dirbtuvių vadovams-jaunimo iniciatyvų projekto „I.P.P. komanda“ nariams: Kamilei Vigraitytei, Urtei Tamašauskaitei, Beatai Kananovič ir savanoriams-penktokams: Elizai Kaštaljanovaitei, Nojui Kazlauskui, Gabrielei Barkauskaitei, Audingai Dieninytei, Rusnei Korsakaitei ir Saidai Bridžinskaitei.

Dalis priemonių, skirtų kalėdinėms dirbtuvėms, buvo įsigyta finansuojant Širvintų rajono savivaldybei pagal gimnazijoje vykdomus projektus „Jei ne mes, tai kas!” ir “I.P.P. komanda”.

Socialinė pedagogė Ieva

Nuotraukos facebook’o puslapyje.