Sausio 29 dieną priešmokyklinukai dalyvavo edukaciniame užsiėmime Kernavės archeologijos muziejuje.
Vaikai noriai klausėsi Loretos Orakauskienės pasakojimo apie Kernavės praeitį. Edukatorė pasakojo, kaip žmonės gyveno senovėje, ką valgė, kaip medžiojo, žvejojo. Vaikai turėjo galimybę apžiūrėti ekspoziciją, akimirkai ,,apsigyventi“ senovės žmonių būste.
Mažieji žiūrėjo vaizdinę medžiagą apie jau keturis dešimtmečius atliekamus archeologinius kasinėjimus, kad daugiau sužinotų apie archeologų darbą.
Mokytoja Vida Puzinienė

Šią savaitę vėl lankėmės muziejaus edukacinėje klasėje. Edukarorė Loreta supažindino vaikus su moliu, jo savybėmis. Papasakojo, kad iš molio buvo lipdomi puodai, verpsteliai.
Sausio 23 d. Riešės gimnazijoje vyko kvadrato turnyras „Sausio šerkšnas 2020“. Į šį turnyrą buvo pakviesta ir Musninkų Alfonso Petrulio gimnazijos 5-6 klasių berniukų komanda. Į kvadrato varžybas suvažiavo net keturios Vilniaus rajono komandos: Maišiagalos Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo gimnazijos, Avižienių gimnazijos, Riešės gimnazijos ir Paberžės šv. Stanislavo Kostkos gimnazijos.
Sausio 23 dieną Kernavės ir Vileikiškių ikimokyklinio ugdymo skyrių ugdytiniams suorganizavome išvyką į Kernavės archeologijos ir istorijos muziejų.