Edukacinis užsiėmimas Kernavėje

Sausio 29 dieną priešmokyklinukai dalyvavo edukaciniame užsiėmime Kernavės archeologijos muziejuje.

Vaikai noriai klausėsi Loretos Orakauskienės pasakojimo apie Kernavės praeitį. Edukatorė pasakojo, kaip žmonės gyveno senovėje, ką valgė, kaip medžiojo, žvejojo. Vaikai turėjo galimybę apžiūrėti ekspoziciją, akimirkai ,,apsigyventi“ senovės žmonių būste.

Mažieji žiūrėjo vaizdinę medžiagą apie jau keturis dešimtmečius atliekamus archeologinius kasinėjimus, kad daugiau sužinotų apie archeologų darbą.

Mokytoja Vida Puzinienė

Ikimokyklinukai edukacinėje pamokėlėje

Šią savaitę vėl  lankėmės muziejaus edukacinėje klasėje. Edukarorė  Loreta supažindino vaikus su moliu, jo savybėmis. Papasakojo, kad iš molio buvo lipdomi puodai,  verpsteliai.

Vaikai iš molio lipdė verpstelį.

Gal ir ne visi mažieji suprato verpstelio paskirtį, bet tikrai visiems buvo smagu minkyti molį.

Ačiū Loretai už pamokėles.

Auklėtoja Regina J.

Paminėta Tarptautinė Holokausto aukų atminimo diena

Prieš 75 metus, sausio 27-ąją, buvo išlaisvinti Aušvico-Birkenau koncentracijos stovyklos kaliniai, o nuo 2005-ųjų ši diena paskelbta Tarptautine Holokausto aukų atminimo diena. Musninkų Alfonso Petrulio mokiniai prisijungė prie pasaulinės akcijos “Mes prisimename”, pagerbė savo krašto žydų atminimą, uždėgė žvakeles senosiose žydų kapinėse.

Nuotraukos gimnazijos facebook’o puslapyje.

Išvyka į kvadrato turnyrą „Sausio šerkšnas 2020“

Sausio 23 d. Riešės gimnazijoje vyko kvadrato turnyras „Sausio šerkšnas 2020“. Į šį turnyrą buvo pakviesta ir Musninkų Alfonso Petrulio gimnazijos 5-6 klasių berniukų komanda. Į kvadrato varžybas suvažiavo net keturios Vilniaus rajono komandos: Maišiagalos Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo gimnazijos, Avižienių gimnazijos, Riešės gimnazijos ir Paberžės šv. Stanislavo Kostkos gimnazijos. Toliau skaityti „Išvyka į kvadrato turnyrą „Sausio šerkšnas 2020“”

Ikimokyklinukai muziejuje

Sausio 23 dieną   Kernavės ir Vileikiškių ikimokyklinio ugdymo skyrių ugdytiniams suorganizavome išvyką į Kernavės archeologijos ir istorijos muziejų.

Edukatorės Loretos Orakauskienės pasakojimo pagalba vaikai nukeliavo į tolimą Kernavės praeitį.

Vaikai sužinojo kaip žmonės gyveno senovėje, kokia buvo jų buitis, apranga,kuo ir kodėl žmonės medžiojo ir žvejojo, iš ko buvo pagaminti medžioklės ir žvejybos įrankiai, iš ko buvo pastatyti jų būstai. Tame būste akimirkai ,,apsigyvenome“ ir mes.

Toliau skaityti „Ikimokyklinukai muziejuje”

Skip to content