Kalėdinės Eko dirbtuvės

Ar verta išmesti siūlų likučius, nereikalingų audinių skiauteles, jei iš jų galima pagaminti šaunias šventines dovanėles ir papuošimus?  Apie tai, kaip vengti vartotojiškumo kultūros ir išradingai panaudoti gamtos medžiagas bei įvairius nereikalingus daiktus kaip antrines žaliavas, mokiniams papasakojo viešnios iš aplinkosauginės iniciatyvos „Kita forma“. Mokiniai, padedami viešnių, pagamino  įvairių darbelių, kuriuos galės panaudoti kaip dovanas ar papuošimus. Gruodžio antroje pusėje mokinių projekto „I.P.P. komanda“ savanoriai  patys praves „Kalėdines Eko dirbtuvės II“ pradinių klasių mokiniams.

Dėkojame VŠĮ „Žalias taškas“ ir iniciatyvos „Kita forma“ nariams už mūsų mokinių projekto „I.P.P. komanda“  palaikymą. Bendradarbiaujant su šiomis organizacijomis mūsų gimnazijoje vyko net 3 renginiai: paskaita „Aplinkai draugiški sprendimai – švaresnė gamta, storesnė piniginė“, Alytaus lėlių teatro „Aitvaras“ spektaklis „Kontis ir Tvarkius“  apie atliekų rūšiavimą, skirtas pradinukams, ir ,,Eko dirbtuvės I“.

Nuotraukos gimnazijoe facebook’o puslapyje

                Ieva Vaitkeviča