Septintokų kelionė į Kauną

Spalio  14 dieną mes, septintos klasės mokiniai, kartu su klasės auklėtoja  Egle Dikčiene vykome į Kauną. Ten aplankėme du muziejus, kuriuos radome ,,Kultūros  pase“.

Pirmas muziejus buvo ,,Tado Ivanausko zoologijos muziejus“. Jame matėme paukščių, gyvačių, įvairiausių gyvūnų iškamšas, kriaukles iš įvairių pasaulio šalių.

Paskui važiavome į ,,Vytauto Didžiojo karo muziejų“. Muziejuje pasiskirstėme į keturias komandas. Gidas davė šifravimo lenteles ir mes šifravome žodžius. Pirma teisingai ir greitai žodį  iššifravusi komanda surinko daugiausiai taškų. Muziejuje matėme lėktuvo ,,Lituanica“  liekanas, mokomąjį lėktuvą ,,ANBO“, kurio pavadinimas reiškia: ,,Antanas nori būti ore“.

Muziejuose buvo labai smagu. Kelionė patiko, buvo verta važiuoti!

Martyna Lukašenkaitė, Viltė Gumbrevičiūtė 7 klasė.