Svečiai iš Ukrainos

Šių metų spalio 20-23 dienomis Musninkų Alfonso Petrulio gimnazijoje lankėsi Lietuvos ir Ukrainos jaunimo mainų tarybos finansuoto jaunimo mainų projekto KUPOLĖ&КУПАЛA“ partneriai iš Ukrainos Jastrubiči mokyklos.

Vizito metu apibendrinome Ukrainoje vykusią  jaunimo mainų veiklą, vykdėme projekto sklaidą  ir aptarėme galimybes Jastrubiči mokiniams apsilankyti Lietuvoje.

Svečiai susipažino su gimnazijos bendruomene, dalinosi įžvalgomis ir patirtimi, mokytojams ir mokiniams pademonstravo ukrainietiškų česnakinių spurgų gaminimą.

Įsivertinę  įgyvendintą projektą įsitikinome, kad tiek jaunimo, tiek mokytojų bendra veikla stiprina draugiškus santykius tarp tautų, prisideda prie kiekvieno dalyvavusio asmeninio tobulėjimo ir skatina norą bendradarbiauti ateityje.

Projekto vadovus sujaudino Lietuvos ir Ukrainos jaunuolių svajones,  išsakytos mainų metu. Pasirodė, kad svajonės panašios. Jaunimas svajoja apie taiką, draugystę tarp šalių, bendrus projektus, laimingą ateitį visiems. Tegul jų svajonės išsipildo!

Projekto vadovės Ieva Vaitkeviča ir Asta Jurkevičienė