Konstitucijos egzaminas

Spalio 3 dieną 10 Musninkų Alfonso Petrulio gimnazijos  mokinių dalyvavo Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos organizuojamoje visuotinėje teisinių žinių įvertinimo akcijoje  – Konstitucijos egzamino pirmąjame etape. Šiame pilietuškumo egzamine kvietė aktyviai dalyvauti renginio globėjas, Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda.

Egzamino dalyviai turėjo galimybę pasitikrinti žinias apie valstybės valdymą, piliečių teises ir pareigas. Minint Baltijos kelio trisdešimtmetį egzamino užduotyse daugiau dėmesio buvo skiriama svarbiausiam simboliui – nepriklausomiems rinkimams.
Geriausiai testą išsprendė Saulė Marija Ranonytė (IIIg kl.) ir Rokas Gatelis (II g kl.). Jie dėl nugalėtojo vardo rungsis antrajame etape, vyksiančiame spalio 17 dieną. Linkime sėkmės!

Dana Narbutaitytė, istorijos mokytoja