Džiaugiamės mūsų mokinių idėjomis ir pasiūlymais

Gavę pakvietimą jungtis prie pasaulinės Tvarkymosi dienos minėjimo, kuris vyksta  rugsėjo 26 d., tarėmės su mokiniais, kokią akciją surengti gimnazijoje. Mokiniai pasiūlė prisidėti realiais darbais. Šią idėją palaikė mokytojai, todėl praeitą savaitę paskelbėme tvarkymosi savaite.  Per klasių valandėles mokiniai su savo auklėtojais tvarkė gimnazijos aplinką, rinko šiukšlės Musninkų miestelio teritorijoje. Mokinių projekto „I.P.P. komanda“ iniciatoriai ir savanoriai per pertraukas prižiūrėjo tvarką šalia gimnazijos ir Musninkų miestelyje, džiaugėsi, kad šiukšlių randa vis mažiau.

Dėkojame už bendruomeniškumą ir linkime, kad kiekvieną dieną rūpintumėmės aplinką, kurioje gyvename!

                                                                            Socialinė pedagogė Ieva Vaitkeviča