Išvyka į Anykščius

5 ir 6 klasės mokiniai iš Musninkų Alfonso Petrulio gimnazijos ir Čiobiškio pagrindinio ugdymo skyriaus karštą birželio 11 – ąją aplankė Anykščius.

Pirmiausia pabuvojo rašytojo J. Biliūno gimtinėje. Troboje susėdę ant Biliūnų giminę menančių suolų klausėsi įdomaus pasakojimo apie rašytojo vaikystę, jo kūrinius „Kliudžiau“ ir „Brisiaus galas“, studijas. Buvo įdomu išgirsti apie  to meto gyvenimo būdą. Vaikai  apžiūrėjo baldus, to meto apavą – vyžas. Kieme pirmą kartą pamatė šulinį su svirtimi, atsigaivino tyru ir šaltu šulinio vandeniu, pasivažinėjo vaikiškais ratukais.

Po to vyko pramogauti ant Kalitos kalno – su vėjeliu leidosi vasaros rogutėmis. Daug kas rogutėmis važiavo pirmą kartą. Visi buvo sužavėti.

Dar aplankė Puntuką, grožėjosi medžiais ir Šventąja Lajų take.