Stovyklėlė pradinukams „Jei ne mes, tai kas!”

    Birželio 10 – 11 d. Musninkų Alfonso Petrulio gimnazijoje vyko 2 dienų stovyklėlė, skirta pradinukams „Jei ne mes, tai kas”. Joje dalyvavo 1 – 4 klasių mokiniai ir tėveliai.

     Pirmą dieną pradėjome mankšta. Po mankštos grupelėse aptarėme stovyklėlės pavadinimą. Gimnaziją papuošė spalvingi, vaikų dekoruoti drugeliai, paaiškinantys mintį:„Jei mes nepadarysime, kas tai padarys”.

     O kiek emocijų sukėlė maisto ruošimas: karšti sumuštiniai, dešrelės tešloje, sluoksniuotos tešlos pyragėliai, vafliai, čiulpinukų gamyba iš cukraus – sunku buvo ištverti neparagavus.

     Kartu su keramikos būrelio vadove Aldona Ragelskiene lipdėme medalius šventei ,,Metų Bitės 2019”.

     Dieną baigėme pačių pagamintomis vaišėmis gimnazijos kiemelyje. Sulaukėme ir svečių. Policijos pareigūnė Ginta Čepienė ir šunelis Amsius  linkėjo visiems smagios ir saugios vasaros.

     Kita diena – išvyka į vandens pramogų parką ,,Trasalis”. Kas gali būti smagiau karštą vasaros dieną! Pakeliui sustojome prie Angelų kalvos, grožėjomės skulptūromis, ieškojome savo vardo skulptūroje ,,Vardų Angelas“.

     Vaikams veiklą organizavo pradinių klasių mokytojos: Asta Jurkevičienė, Danguolė Blusevičienė, Sigutė Bžozinskienė, Elzė Trakimavičienė ir Violeta Gelažauskienė, socialinė pedagogė Ieva Vaitkeviča.

     Stovyklėlė iš dalies buvo  finansuojama Širvintų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšomis pagal gimnazijos projektą „Jei ne mes, tai kas!”.

     Nuoširdžiai dėkojame 2 klasės mokinių – Rugilės Kazlauskaitės ir Robertos Dragūnaitės – mamoms už dalyvavimą stovyklėlės veikloje, pagalbą ruošiant vaišes ir dekoruojant vaišių stalą. Ačiū I g klasės gimnazistui Rokui Gateliui už nuotraukas.

                                                                                            Danguolė Blusevičienė

Nuotraukas rasite gimnazijos facebook’o puslapyje.