„Žalioji olimpiada”

Gegužės 22 dieną Musninkų Alfonso Petrulio gimnazijos mokinių komanda „Chloroplastai” su palaikymo grupe dalyvavo pusfinalio kovose Vilniaus Gedimino technikos universiteto organizuojamos „Žaliosios olimpiados” pusfinalio kovose. Prieš tai gimnazistai  daug dirbo: skaičiavo, rūšiavo atliekas, sutaupytus resursus,  atliko įvairias užduotis.

Pusfinalio kovos buvo tikrai nelengvos. Komanda stropiai atsakinėjo į pateiktus klausimus, sėkmingai pasirodė, atliekant  kūrybines užduotis.

Olimpiadą karūnavo apdovanojimų ceremonija. Džiaugiamės komanda „Chloroplastai”, ji pasirodė gerai, pelnė  padėkos raštus. Olimpiadoje dalyvavo šie gimnazistai: komandos kapitonas- Tamašauskas Danielius, Žukauskaitė Noja, Žukauskaitė Gertrūda, Vigraitytė Kamilė, Sapitavičiūtė Toma, Šumskaitė Emilija. „Chloroplastus“ audringai palaikė  sirgalių komanda.

Mokiniams ruoštis olimpiadai  padėjo mokytojos Aušra Urbanavičienė ir Daiva Lučiūnienė

Milgintė Jurkevičiūtė, II gimnazijos klasė