„Aktyvus jaunimas”

Šiais metais gimnazijoje vykdomas projektas „Jaunimo informavimas ir švietimas, siekiant paskatinti juos aktyviau dalyvauti viešojo valdymo procesuose“, kurį finansuoja ESF. Gegužės 22 dieną aštuntokai dalyvavo šio projekto mokymuose „Aktyvus jaunimas”. Mokymų tikslas – paskatinti jaunuolius būti aktyviais, pilietiškais savo bendruomenės nariais, suvokiančiais savo vertybes, atsakomybę už savo elgesį ir ateitį. Mokymus vedė Lina Straukė.

Visos dienos mokymuose aštuntokai kalbėjo apie pilietiškumą, aptarė koks turėtų būti Lietuvos pilietis, vertybes ir tai ką šiandien brangina ir vertina:  draugiškumą, šeimą, sportą, sveikatą, laimę. Buvo aptartos šiandienos profesijos ir mokinių galimybės jas rinktis ateityje.

Užduotys mokiniams pasirodė linksmos, kūrybiškos, reikalaujančios komandinio sutarimo.

Gimnazijos informacija.