Ekskursija „Adomo Mickevičiaus detektyvas“

Balandžio 30 dieną II g. klasės mokiniai dalyvavo ekskursijoje „Adomo Mickevičiaus detektyvas“  Vilniuje. Tik atvažiavę į sutartą vietą ir susipažinę su gide, dešimtokai buvo padalinti į tris grupes ir turėjo atlikti ekskursijos vadovės duotas užduotis, susijusias su įžymiu romantizmo srovės  poetu  Adomu Mickevičiumi.  Atliekant užduotis, dešimtokams teko  gerokai paplušėti, pamąstyti ir atsakyti į klausimus.  Dar reikėjo rasti  tam tikras vietas, susijusias su poeto gyvenimu, naudojantis  žemėlapiu  bei tose vietose nusifotografuoti. Kiekvienai grupei sekėsi skirtingai, tačiau visi pagilino savo žinias, pasidomėjo  rašytojo gyvenimu, veikla, kūryba  ir sužinojo naudingos informacijos. Be to, kiekviena grupė buvo apdovanota smulkia gidės dovanėle.

Šioje ekskursijoje II g. klasės mokiniai pagilino žinias apie rašytoją, susipažino su Vilniaus senamiesčio vietomis, gatvelėmis, pastatais bei paminklais, taip pat prasmingai praleido laiką ir gerai prasimankštino.

IIg klasės mokinė Diana Dragūnaitė