Akcija „Be patyčių“

Kovas- sąmoningumo didinimo mėnuo. Vyksta akcijos „Be patyčių“ renginiai.

Filmukas „Draugai draugams”

Patyčios yra viena svarbiausių šių laikų problemų. Smurtas prieš silpnesnį, šantažas, pašaipūs žodžiai, neigiama žinutė socialiniuose tinkluose- tai yra patyčios. Iš kitų žmonių tyčiojamasi dėl įvairiausių priežasčių: kūno spalvos, dėvimų drabužių, socialinio sluoksnio… Daugelis mūsų įskaudiname kitus patys to nė nenujausdami. Bet juk mes, ir tik mes, galime visa tai pakeisti. Dalinkimės šiltais apkabinimais, o ne stipriais smūgiais, sakykime vieni kitiems komplimentus- ne-prasivardžiuokime, stabdykime patyčias- o ne jas stebėkime… Ir tegul ore tvyro šiluma, meilė ir draugystė ne tik kovo mėnesį, bet visada!

Karina Milinavičiūtė, I g kl. gimnazistė

Kovo paskutinę savaitę gimnazijos vyresnių klasių mokiniai tradiciškai organizavo užsiėmimus jaunesniesiems mokyklos draugams.

Ačiū mokiniams, klasių vadovams, mokinių savivaldai!

Ačiū Danieliui Tamašauskui ir Rokui Gateliui už nuotraukas, Evelinai už sukurtą filmuką!

Socialinė pedagogė Ieva Vaitkeviča