Studijų ir karjeros mugėje

Ukmergės technologijų ir verslo mokykla jau vienuoliktą kartą organizuoja tradicinę studijų ir karjeros mugę. Šiais metais į ją nuvykome ir mes, Musninkų Alfonso Petrulio gimnazijos mokiniai iš devintų, dešimtų klasių ir Musninkų Alfonso Petrulio gimnazijos Čiobiškio pagrindinio ugdymo skyriaus mokiniai iš aštuntos klasės. 

Apžiūrėjome Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos patalpas bei išbandėme įvairių profesijų veiklas. Mus nustebino šalia sporto komplekso įsikūrusi įspūdinga karinės technikos paroda. Galėjome iš arčiau apžiūrėti tanką ir į jį įlipti, pačiupinėti ginklą, pasimatuoti karinę aprangą. Renginio metu universitetai ir kolegijos dalijosi kontaktais, tad galėjome pasidomėti studijomis, kurios mums rūpi. Renginį su trenksmu ir energija užbaigė grupės ,,G&G Sindikatas“ koncertas.

 Išvyka mums patiko, buvo naudinga.

Nuotraukos Danieliaus Tamašausko.

Toma Sapitavičiūtė