Tramtulis 2019

Du Musninkų Alfonso Petrulio gimnazijos mokiniai –  antrokai Rugilė Kazlauskaitė ir Hubertas Marcinauskas kovo 24 dieną dalyvavo Lietuvos vaikų ir moksleivių – liaudies kūrybos atlikėjų – konkurse „Tramtatulis 2019“. Į rytų Aukštaitijos regioninį turą, kuris vyko Molėtų bibliotekoje ir buvo skirtas lietuvių tautosakos rinkėjo ir leidėjo Antano Juškos 200 metų sukakčiai paminėti, suvažiavo 82 dalyviai iš Ignalinos, Visagino, Zarasų, Širvintų, Švenčionių, Ukmergės, Jonavos, Molėtų rajonų.

 

  

Dainininkė Rugilė Kazlauskaitė atliko Širvintų krašto dainas „Išgriuvo uodas“ ir „Ta ta to, kuodelėli“, o Hubertas Marcinauskas padainavo dainas „Aš turėjau brolį“ ir  „Gale lauko ųžuolas“. Mokinius konkursui rengė mokytoja Asta Jurkevičienė.

                                                                Lietuvių kalbos mokytoja Eglė Dikčienė