Viktorina ,,Čia mūsų namai“, skirta Kovo 11- ajai

Kovo 8 dieną 7 klasės mokiniai visiems gimnazijos mokiniams ir mokytojams surengė linksmą ir informatyvią viktoriną ,,Čia mūsų namai“, skirtą Kovo 11- ajai.

Viktorinos pradžioje gimnazijos mokiniai ir mokytojai susiskirstė į aštuonias grupes: Bagaslaviškio, Bartkuškio, Čiobiškio, Kernavės, Musninkų, Širvintų, Vileikiškio ir Vindeikių. Prie kiekvienos grupės stovėjo septintokas – kontrolierius, kuris tikrino bilietus ir dalino užduotis. Renginį vedė ir užduotis pateikė keli septintokai: Austėja, Karolina, Rugilė ir Justas. Gimnazijos mokiniai ir mokytojai turėjo atlikti 5 užduotis, kurių atlikimą stebėjo ir vertino garbinga komisija. Kai visos  viktorinos užduotys buvo įveiktos, mokiniai, dalyvavę ,,Patrepsėlio“ konkurse, atliko Širvintų krašto tautosakos kūrinėlius.

Renginio pabaigoje gimnazijos direktorė įteikė padėkas, paskelbė viktorinos rezultatus  ir loterijos laimėtoją. Viktoriną laimėjo Vileikiškių grupė. Paskui pradinukai ir vyresnieji padainavo dainą ,,Europos vidury“.

Dalyvaudami viktorinoje, skirtoje Kovo 11 –ajai, Musninkų Alfonso Petrulio gimnazijos mokiniai susipažino su savo gimtosiomis apylinkėmis, jų architektūriniais paminklais, gamtos kampeliais ir įžymiais žmonėmis.

                                                                                         7 klasės mokinė Austėja Povilaitytė

Daugiau nuotraukų gimnazijos facebook’e. Ačiū fotografams Evelinai, Danieliui, Ugnei.