Dalyvaujame ,,Patrepsėlyje

Vasario 28 dieną Širvintų Kultūros centre vyko Širvintų rajono vaikų ir jaunimo liaudies atlikėjų šventė – konkursas ,,Patrepsėlis“, kurį organizavo Širvintų rajono savivaldybės Kultūros centras ir Širvintų Meno mokykla. Šventėje – konkurse dalyvavo ir mūsų gimnazijos mokiniai: Rugilė Kazlauskaitė, 2 kl., Gabija Paulauskaitė, 2 kl., Hubertas Marcinauskas, 2 kl., Juozapas Dragūnas, 6 kl., Milgintė Jurkevičiūtė, 1 g. kl., Vilius Kasparas Kasparavičius, 2g kl. Musninkiečiai atliko Širvintų krašto dainas. Mokinius rengė mokytoja Asta Jurkevičienė.

Kovo 17 dieną Molėtuose vyks antrasis turas – ,,Lietuvos vaikų ir moksleivių – lietuvių liaudies atlikėjų – konkursas –  Aukštaitijos regioninis ratas ,,Tramtatulis“. Jame dalyvaus antrokai – Rugilė Kazlauskaitė ir Hubertas Marcinauskas.

  Sveikiname rajoninio etapo nugalėtojus!

 

                                                   Lietuvių kalbos mokytoja Eglė Dikčienė