Projektinė veikla 6 klasėje

Gimnazijoje yra vykdoma gamtamokslinė projektinė veikla. Projektinėje veikloje ,,Eksperimentuojame kartu” dalyvaujame mes, šeštokai. Projektinės veiklos užsiėmimus organizuoja geografijos mokytoja Inga Romanovskytė bei anglų kalbos mokytoja Kristina Povilaitienė.

Užsiėmimų metu mes, 6 klasės mokiniai,  eksperimentuojame, atliekame bandymus ir susipažįstame su gamta. Sužinome,  kokiame vandenyje (šiltame ar šaltame) greičiau tirpsta cukrus, kokia būna reakcija, kai sumaišome  aliejų su vandeniu ir soda. Išsiaiškiname, kas yra topografija,  kodėl cukrus, kaitinamas liepsnos, paruduoja ar net pajuoduoja. Buvo smagu gaminti lavos lempą ir spalvinti druską. Kai turime laisvą minutę, žaidžiame žaidimus arba šiltai bendraujame.

Žodžiu,  projektinė veikla ,,Eksperimentuojame kartu” mums yra įdomi.

     

                                                             Taja Cikaliuk, 6 kl.