,„Moksleivių universiteto“ renginys

Sausio 30 dieną Musninkų Alfonso Petrulio gimnazijos mokiniai lankėsi Širvintų Jaunimo erdvėje, kur  vyko ,,Moksleivių universiteto“ renginys, skirtas jaunimui. Moksleivių universitetas – tai Kazimiero Simonavičiaus universiteto iniciatyva, kurios metu 10-12 klasių mokiniai klausosi paskaitų aviacijos, teisės, mados, informacinių technologijų, rinkodaros, karjeros planavimo bei kitomis temomis.

Mūsų mokiniai klausėsi dviejų paskaitų, aktualių šiuolaikiniam jaunimui: „Asmens duomenų apsauga socialiniuose tinkluose“ bei „Puzzle“ visuomenė“. ,,Asmens duomenų apsaugos socialiniuose tinkluose“ paskaitoje, kurią vedė teisės fakulteto prodekanas Olegas  Beriozovas, jaunuoliai sužinojo apie asmens duomenų apsaugą socialiniame tinkle ,,Facebook“, išgirdo įvairių  patarimų apie tai, ką galima viešinti, o ko nerekomenduojama, kaip tinkamai naudoti savo duomenis. 

KSU Universiteto rektorius prof. dr. Arūnas Augustinaitis papasakojo jaunuoliams, kaip kinta šiandieninė mūsų gyvenimo aplinka, kaip kaita veikia jauno žmogaus perspektyvos suvokimą, profesijos ir gyvenimo kelio pasirinkimą.

Daugiau nuotraukų Širvintų atviros jaunimo erdvės facebook’e.

Mokytoja Jūratė Mačiulienė