Išvyka į ,,AUKŠTŲJŲ MOKYKLŲ MUGĘ 2019”

   Sausio 17 dieną mes, I-IV klasių gimnazistai kartu su socialine pedagoge Ieva Vaitkeviča, apsilankėme ,,Aukštųjų mokyklų mugėje 2019”, kuri vyko Kauno ,, Žalgirio“ arenoje.  Mugėje susipažinome su aukštųjų mokyklų siekiais ir tikslais, studijų programomis, pasirinkimo galimybėmis ir priėmimo tvarka, taip pat profesinio mokymo įstaigomis, siūlančiomis gausų profesinio mokymo pasirinkimą.

Aukštųjų, profesinių mokyklų atstovai patarė ir konsultavo. Sužinojome,  kokių žinių ir gebėjimų reikia norint studijuoti, kaip pasirengti studijoms. Dalyvavome paskaitose, diskusijose su išskirtinėmis asmenybėmis, kurios kalbėjo apie motyvaciją ir patirtį, įgytą renkantis profesijas.

Daugiau sužinojome apie inžineriją, verslą, 3D dizainą, Lietuvos karo akademiją. Didelį įspūdį paliko Klaipėdos fakulteto Teatro katedros Vaidybos IV kurso studentų spektaklis ,,Triukšmas” ir Kauno technologijos universiteto profesoriaus Armino Ragausko pranešimas ,,1000 ir 1 inovacijų naktis”. Profesorius  pabrėžė, kad ateityje bus vis svarbiau tobulinti savo kūrybinį mąstymą ir technologinį intelektą.

Ši mugė buvo informatyvi bei smagi, ne vienam iš mūsų padėjusi apsispręsti, kokią studijų kryptį pasirinkti ateityje.

Ačiū Danieliui už nuotraukas.

                                                                      Abiturientė Asta Strakauskaitė