Dalinamės šventine nuotaika

Pradėję ruoštis Kalėdiniam laikotarpiui, Musninkų Alfonso Petrulio gimnazijos mokinių savivaldos nariai nutarė šventinę nuotaiką kurti ne tik mokykloje. Mokiniai užsibrėžė tikslą: tęsti tradiciją – pasveikinti senolius, kurie gyvena senelių namuose. Tam, kad būtų sukurtas nors mažas, bet tikras Kalėdų džiaugsmas senoliams, vaikai, padedami mokytojų, ruošėsi kelionei pas senolius iš anksto – mokėsi dainų, lipdė, piešė, kepė, rašė linkėjimus.

Gruodžio 19 dieną gimnazijos atstovai: pradinukų choras ir šeštos klasės mokiniai kartu su mokytojomis nuvyko į Širvintų savivaldybės Socialinių paslaugų centro senelių namus. Pradinukai dovanojo linksmas dainas, šeštokai skaitė sukurtus laiškus senoliams, vaišino obuoliais, įteikė savo rankomis pagamintus švelniukus.

Į renginį atvyko ir Kalėdų senelis. Jis susirinkusius pasveikino eilėraščiu. Kalėdų senelis, padedant elfams – šeštokams, įteikė dovanas: kalėdinius atvirukus, sausainius, keptus penktokų ir šeštokų, angelus, kuriuos nulipdė ir nuspalvino vaikai, lankantys Keramikos būrelį. Kalėdų senelis palinkėjo, kad vaikų sukurti angelai saugotų ir šildytų senelių namų gyventojų širdis.

Nuoširdus AČIŪ visiems Musninkų Alfonso Petrulio gimnazijos bendruomenės nariams, kurie įgyvendino šį mažą Kalėdinį stebuklą: tikybos mokytojai Jūratei Mačiulienei ir visiems mokiniams, kurie gamino atvirukus, muzikos būrelio vadovei Astai Jurkevičienei ir pradinukų chorui, technologijų mokytojai Živilei Verikienei ir 5, 6 klasių mokiniams, keramikos būrelio vadovei Ramunei Šimkienei ir būrelio vaikams, lietuvių kalbos mokytojai Eglei Dikčienei ir jos auklėtiniams ir, žinoma, Kalėdų seneliui, kurį šįkart pavadavo III g klasės gimnazistas Matas Šimonis. Ačiū Kristinai Zaveckienei už padovanotus gardžius obuolius. Ačiū II g klasės gimnazistui Danieliui už nuotraukas!

Daugiau nuotraukų gimnazijos facebook’o puslapyje arba facebook’o paskyroje.

                                                                                     Socialinė pedagogė Ieva Vaitkeviča