FLORISTINIŲ DARBŲ PARODA – ŽIEMOS PUOKŠTĖ 2018

Gimnazijos meninio ugdymo, kūno kultūros ir technologijų mokytojų metodinės grupės nariai – mokytojai Kęstutis Stankevičius, Jūratė Aniukštienė, Daiva Balandienė, Valentina Brazaitienė, Živilė Verikienė kartu su 5 – 12 klasių mokiniais kūrė šventines kompozicijas. Ši sumanyta šventinė akcija yra bendradarbiavimo veiklos „Mokytojas – mokinys“ dalis.

Kai už lango žiemiška, mokyklos palanges papuošėm įvairiomis gamtinių detalių turinčiomis puokštėmis – eglės ar pušies, sauso medžio šakelėmis, konkorėžiais, žaisliukais, popieriaus ir kitomis dekoracijomis. Visos kompozicijos dvelkia švente. Subtilių, skirtingų formų ir spalvų, žadinančių šventinę nuotaiką darbų sukūrė penktokė Dovilė, šeštokės Elija ir Laura, septintokai – Brigita, Justas, Justina, Rugilė, dvyliktokai Neda ir Ligitas, aštuntokų bei antros ir trečios gimnazijos klasių mokinių grupės.

Pasitinkant didžiąsias metų šventes pasidžiaukime visi kartu sukurtomis puokštėmis, skirtomis gimnazijos bendruomenei.

Dailės mokytoja Valentina.

Visas puokštes galima pamatyti gimnazijos facebook’o puslapyje.

Nuotraukos Evelinos Piškinaitės.