Advento vainikas

Adventas – metas, kai laukiama Kristaus gimimo. Tik advento šešėlyje galime geriau suprasti ir įvertinti patį Kalėdų stebuklą. Šiuo laikotarpiu visi turėtume atsigręžti į žmogiškąsias vertybes, peržvelgti savo dvasinį gyvenimą, dažniau pabūti tyloje ir pamąstyti, stengtis padėti žmogui, kuriam reikia pagalbos, užuojautos ar gero žodžio.

Gruodžio 13 dieną įpusėjo rimties ir susikaupimo metas. Pakviesti tikybos mokytojos Jūratės Mačiulienės pinti Advento vainiką, į Musninkų Alfonso Petrulio gimnaziją susirinko tėveliai, mokiniai ir mokytojai. Kaip viena didelė šeima mokyklos bendruomenės nariai susėdo už stalo. Drauge dėliojo visad žaliuojančias eglių šakeles, obuolius, kankorėžius ir įvairiaspalvius papuošimus. Uždegę žvakelę išsakė nuoširdžius sveikinimus ir linkėjimus artėjančių Šventų Kalėdų proga.  

Būvimas kartu suartino, maloniai nuteikė.

                                                    Tikybos mokytoja Jūratė Mačiulienė

Daugiau nuotraukų gimnazijos facebook’o puslapyje.