Krepšinio varžybos

Gruodžio 12 dieną Musninkų Alfonso Petrulio gimnazijoje buvo surengtos Širvintų rajono bendrojo ugdymo mokyklų krepšinio 3×3 varžybos, kuriose dalyvavo mokiniai, gimę 2002 metais ir jaunesni. Varžybose rungtyniavo keturios rajono mokyklų berniukų komandos ir dvi mergaičių komandos iš Musninkų Alfonso Petrulio gimnazijos. Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos komandos dalyvavo be konkurencijos. Pirmąją vietą rajono mokyklų tarpe iškovojo Širvintų rajono Gelvonų gimnazijos berniukai (mokytojas Žilvinas Žygė). Antrąją vietą užėmė Širvintų rajono Musninkų Alfonso Petrulio gimnazijos komanda (mokytojas Regimantas Mažrimas), trečiąją vietą – Širvintų rajono Bartkuškio mokyklos – daugiafunkcinio centro komanda (mokytojas Antanas Paliūnis). Musninkų Alfonso Petrulio gimnazijos pirmoji mergaičių komanda iškovojo pirmą vietą (mokytojas Regimantas Mažrimas). Ši komanda sausio mėnesį vyks į  zonines varžybas, kurios bus organizuojamos Panevėžio rajone.

Kūno kultūros mokytoja  Daiva Balandienė