Priešmokyklinukai „Paukščių kaime“

„Paukščių kaimas“ tai vieta vaizdingame Aukštaitijos nacionaliniame parke, kur galima pamatyti daugiau paukščių, nei kada esi matęs, ir išgirsti daugiau jų balsų, nei kada esi girdėjęs.

Spalio 25 dieną čia apsilankę Musninkų gimnazijos priešmokyk-linukai sužinojo apie paukščius ir jų įvairovę, vaišinosi ant laužo ugnies milžiniškoje keptuvėje kepta kiaušiniene ir ką tik išvirta kvapnia žolelių arbata. Kaimo šeimininkė pasakojo, kad jos sodyboje gyvena daugybė naminių paukščių rūšių, kai kurios kilusios net iš Afrikos. Vaikai pamatė didžiulį Laimės Paukštės lizdą, žąsies plunksna rašė laiškus Laimės Paukštei, apžiūrėjo naujai parengtą naminių paukščių kiaušinių ekspoziciją.

Išvyka vaikams patiko.

Auklėtoja Vida Puzinienė

Daugiau nuotraukų gimnazijos facebook’e.